23.03.2024
Drogie Studentki, Drodzy Studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego! W ciągu najbliższych dwóch miesięcy na Naszej Uczelni zostaną przeprowadzone wybory na stanowisko Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas posiedzenia UPS w dniu 18 marca 2024 roku zostały ogłoszone 3 wakaty. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z Obwieszczeniem Marszałka Uczelnianego Parlamentu Studentów WUM Bartosza Rutki w sprawie wyborów uzupełniających przedstawicieli studenckich do Kolegium Elektorów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kadencję 2024/2028.
05.03.2024
Obwieszczenie Marszałka Uczelnianego Parlamentu Studentów WUM w sprawie wyborów przedstawicieli studenckich do Kolegium Elektorów.
22.02.2024
Drodzy_gie! Mamy przyjemność zaprosić Was do wspólnego spędzenia tegorocznej majówki na Mazurach! ⛵🌊 To okazja do przeżycia wspaniałej żeglarskiej przygody wśród pięknej przyrody i w najlepszym towarzystwie ponad 150 osób! ⚓
19.02.2024
Niestety ⛷️Obóz Wisła 2024🏂 jest już za nami. Niezmiernie jest nam brak tego górskiego klimatu połączonego z wieloma fantastycznymi urozmaiceniami po stoczku!
Zapraszamy tym samym do fantastycznego OCZKI Warsaw, aby wspólnie powspominać i uczcić to, co razem przeżyliśmy! 💥
15.02.2024
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, dlatego nadszedł czas na podsumowanie tegorocznej akcji „Społeczność WUM dla WOŚP”! W tym roku w 60 aukcjach udało nam się zebrać aż 54 602,5 zł! Do tych cieszących się największym zainteresowaniem należały: ✨ Spotkanie na pierogach z Rektorem WUM - 9100 zł; ✨ Szarlotka upieczona przez prof. Wojciecha Lisika - 5300 zł; ✨ Gotowanie zupy tajskiej z prof. Arturem Ludwinem - 5000 zł.
31.01.2024
Drodzy_gie! Tegoroczny Charytatywny Turniej Futsalu sprawił, że CSR WUM na jeden dzień zamieniło się w prawdziwą świątynię piłki! ⚽️ Niezwykłe emocje, gorąca atmosfera, piękne bramki, a wreszcie finał rozstrzygnięty w rzutach karnych!🏆👏🏻