Podsumowanie tegorocznej akcji „Społeczność WUM dla WOŚP”

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, dlatego nadszedł czas na podsumowanie tegorocznej akcji „Społeczność WUM dla WOŚP”! W tym roku w 60 aukcjach udało nam się zebrać aż 54 602,5 zł! Do tych cieszących się największym zainteresowaniem należały: ✨ Spotkanie na pierogach z Rektorem WUM - 9100 zł; ✨ Szarlotka upieczona przez prof. Wojciecha Lisika - 5300 zł; ✨ Gotowanie zupy tajskiej z prof. Arturem Ludwinem - 5000 zł.

✔️Nie należy zapominać o naszych wolontariuszach, którzy kwestowali z puszkami w dniu Finału. Dodali oni do naszej puli 5036,23 zł!
✔️Kwota zebrana w naszej e-skarbonce wyniosła 1469 zł!
✔️Łącznie podczas tegorocznej akcji „Społeczność WUM dla WOŚP” udało nam się wspólnie zebrać aż 61 107,73 zł!❤️

Tegoroczny Finał WOŚP dedykowany był zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Jest nam ogromnie miło, że mogliśmy wesprzeć ten cel tak niezwykłą kwotą!

Wspólnie z Warszawski Uniwersytet Medyczny, IFMSA-Poland Oddział Warszawa, PTSS Warszawa, Samorząd Studentów Wydziału Lekarskiego, Samorząd Studentów Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego, Samorząd Studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM, Samorząd Studentów Wydziału Farmaceutycznego pragniemy serdecznie podziękować tym, którzy dołożyli swoją cegiełkę przez wystawienie aukcji, licytację ofert, wsparcie wrzucane do puszek czy pomoc okazaną w każdy inny możliwy sposób. Bez Was by się to nie udało!
Dziękujemy i do zobaczenia za rok!