O nas

Zarząd Główny odpowiada za działanie Samorządu Studentów. W jego skład wchodzi siedem osób wybieranych przez Uczelniany Parlament Studentów na dwuletnią kadencję. Pracami Zarządu kieruje Przewodniczący Samorządu Studentów wraz z dwoma Wiceprzewodniczącymi. Nad realizacją poszczególnych projektów czuwają Przewodniczący czterech Komisji oraz Sekretarz.

Skład Zarządu w kadencji 2022-2024

Obraz
Młoda kobieta z ciemnymi włosami uśmiecha się do aparatu. Za nią zieleń i budynek.

Agata Andrzejczyk

Przewodnicząca

Martyna Cholewik

Wiceprzewodnicząca
Obraz
Młody mężczyzna uśmiecha się do aparatu. Za nim zieleń i budynek.

Adam Niedziela

Wiceprzewodniczący, Przewodniczący Komisji Kultury
Obraz
Młoda kobieta z blond włosami uśmiecha się do aparatu. Za nią zieleń i budynek.

Anna Kupczak

Przewodnicząca Komisji Dydaktyki
Obraz
Młoda kobieta z jasnymi włosami uśmiecha się do aparatu. Za nią zieleń i budynek.

Alicja Danieluk

Przewodnicząca Komisji Informacji i Promocji
Obraz
Młoda kobieta z ciemnymi włosami i w okularach uśmiecha się do aparatu. Za nią zieleń i budynek