Obwieszczeniem Marszałka Uczelnianego Parlamentu Studentów WUM ws. wyborów uzupełniających przedstawicieli studenckich do Kolegium Elektorów

Drogie Studentki, Drodzy Studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego! W ciągu najbliższych dwóch miesięcy na Naszej Uczelni zostaną przeprowadzone wybory na stanowisko Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas posiedzenia UPS w dniu 18 marca 2024 roku zostały ogłoszone 3 wakaty. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z Obwieszczeniem Marszałka Uczelnianego Parlamentu Studentów WUM Bartosza Rutki w sprawie wyborów uzupełniających przedstawicieli studenckich do Kolegium Elektorów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kadencję 2024/2028.

Link do Obwieszczenia Marszałka: Obwieszczenie Marszałka.pdf - Dysk Google

Link do dokumentów potrzebnych do kandydowania na Elektora: XIII Posiedzenia UPS - Formularz Zgłoszeniowy Kandydata.pdf - Dysk Google

Czekamy na Wasze zgłoszenia!