OBWIESZCZENIE STUDENCKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W SPRAWIE PRZEDŁUŻENIA TERMINU SKŁADANIA KANDYDATUR DO UCZELNIANEGO PARLAMENTU STUDENTÓW ORAZ ZARZĄDÓW SAMORZĄDÓW WYDZIAŁOWYCH WUM

Studencka Komisja Wyborcza Samorządu Studentów WUM informuje, że w związku z problemami technicznymi, składanie kandydatur do Uczelnianego Parlamentu Studentów oraz Zarządów Samorządów Wydziałowych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zostaje przedłużone do dnia 11 czerwca 2024, godz. 23:59.

ANNOUNCEMENT OF THE STUDENT ELECTION COMMITTEE ON THE EXTENSION OF THE DEADLINE FOR SUBMITTING CANDIDACIES FOR THE UNIVERSITY STUDENT’S PARLIAMENT AND STUDENT’S COUNCIL BOARD

The Student Election Committee of the MUW Student Government announces that due to technical problems, the submission of candidacies for the University Student’s Parliament and the Student’s Council Boards of the Medical University of Warsaw is extended until June 11, 2024, 23:59.