01.07.2024
Informujemy, że z powodu błędu systemu polegającego na możliwości wyboru więcej niż jednego kandydata dotychczas oddane głosy w wyborach muszą być anulowane, a głosowanie będzie ponownie uruchomione w poprawnej formie w dniu 4.07.
25.06.2024
Pragniemy poinformować, że prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Robert Gałązkowski został powołany do pełnienia funkcji Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia.
*Kandydaci zostali wymienieni w losowej kolejności
W nawiasach podano liczbę mandatów, przypadającą na dany kierunek/organ

(English version below)
10.06.2024
Studencka Komisja Wyborcza Samorządu Studentów WUM informuje, że w związku z problemami technicznymi, składanie kandydatur do Uczelnianego Parlamentu Studentów oraz Zarządów Samorządów Wydziałowych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zostaje przedłużone do dnia 11 czerwca 2024, godz. 23:59.
04.06.2024
Studencka Komisja Wyborcza Samorządu Studentów WUM ogłasza wybory do Uczelnianego Parlamentu Studentów oraz Zarządów Samorządów Wydziałowych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

23.03.2024
Drogie Studentki, Drodzy Studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego! W ciągu najbliższych dwóch miesięcy na Naszej Uczelni zostaną przeprowadzone wybory na stanowisko Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas posiedzenia UPS w dniu 18 marca 2024 roku zostały ogłoszone 3 wakaty. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z Obwieszczeniem Marszałka Uczelnianego Parlamentu Studentów WUM Bartosza Rutki w sprawie wyborów uzupełniających przedstawicieli studenckich do Kolegium Elektorów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kadencję 2024/2028.
05.03.2024
Obwieszczenie Marszałka Uczelnianego Parlamentu Studentów WUM w sprawie wyborów przedstawicieli studenckich do Kolegium Elektorów.
22.02.2024
Drodzy_gie! Mamy przyjemność zaprosić Was do wspólnego spędzenia tegorocznej majówki na Mazurach! ⛵🌊 To okazja do przeżycia wspaniałej żeglarskiej przygody wśród pięknej przyrody i w najlepszym towarzystwie ponad 150 osób! ⚓
19.02.2024
Niestety ⛷️Obóz Wisła 2024🏂 jest już za nami. Niezmiernie jest nam brak tego górskiego klimatu połączonego z wieloma fantastycznymi urozmaiceniami po stoczku!
Zapraszamy tym samym do fantastycznego OCZKI Warsaw, aby wspólnie powspominać i uczcić to, co razem przeżyliśmy! 💥
15.02.2024
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, dlatego nadszedł czas na podsumowanie tegorocznej akcji „Społeczność WUM dla WOŚP”! W tym roku w 60 aukcjach udało nam się zebrać aż 54 602,5 zł! Do tych cieszących się największym zainteresowaniem należały: ✨ Spotkanie na pierogach z Rektorem WUM - 9100 zł; ✨ Szarlotka upieczona przez prof. Wojciecha Lisika - 5300 zł; ✨ Gotowanie zupy tajskiej z prof. Arturem Ludwinem - 5000 zł.