Pokoje jednoosobowe w Domu Studenckim 1

Drodzy Studenci!

Osoby ubiegające się o pokoje jednoosobowe w Domu Studenckim 1 proszone są o przesyłanie podań na adres e-mail akademiki.samorzad@gmail.com w terminie do 24 września 2020 do godziny 23:59.

Wszystkie podania zostaną rozpatrzone po południu 25 września, a informacja zostanie przekazana od razu do Administracji Domu Studenta oraz samych zainteresowanych pocztą elektroniczną.

Jest to jedyna droga na złożenie podania. Nie będą rozpatrywane podania przysłane pocztą tradycyjną.

Jeśli ktoś złożył podanie o pokój wraz z podaniem o miejsce w akademiku prosimy dosłać je na ww. adres email.

Zasady: 1. O miejsce w pokoju ubiegać się mogą studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którym przyznane zostało miejsce w akademiku przez Komisje Stypendialną (daty komisji na stronie Biura Spraw Studenckich).

2. Podanie należy przesłać do 24 września 2020 do godziny 23:59.

3. Potwierdzeniem otrzymania przez nas podania będzie natychmiastowa wiadomość od autorespondera.

4. Podanie należy przesłać w załączniku do e-maila w pliku PDF lub DOC/DOCX.

5. Każda osoba składa własne podanie.

6. Tytuł wiadomości email musi mieć następujący format „Podanie DS 1 pokój jednoosobowy”

7. W podaniu należy zamieścić następujące informacje: – Imię i nazwisko; – Kierunek i rok studiów (rok na który idzie kandydat w roku akademickim 2020/2021); – Numer telefonu; – Czas dotychczasowego zakwaterowaniu w DS; – W którym DS masz miejsce i o jaki pokój się starasz; – Opis działalności naukowej; – Opis działalności w organizacjach (z uwzględnieniem zakresu działalności i okresu członkostwa); – Inne informacje istotne dla składanego wniosku (informację o chorobie, rodzinie, itp.).

8. Miejsca w pokojach będą przyznawane w oparciu o następujące kryteria, w kolejności od najważniejszego: – Dotychczasowy czas mieszkania w akademiku; – Rok studiów; – Działalność naukowa; – Działalność w organizacjach studenckich; – Inne (kryterium oceniane indywidualnie, poza skalą). Przydzielamy zakwaterowanie w następujących miejscach: Dostępne pokoje: Pokoje 1-osobowe: 6 w DS 1 Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres akademiki.samorzad@gmail.com