Menu Zamknij

Ogłoszenie listy kandydatów startujących w wyborach do ZSW i UPS WUM

STUDENCKA KOMISJA WYBORCZA  OGŁASZA LISTY KANDYDATÓW STARTUJĄCYCH W WYBORACH DO ZARZĄDÓW SAMORZĄDÓW WYDZIAŁOWYCH ORAZ DO UCZELNIANEGO PARLAMENTU STUDENTÓW WUM*

 

*Kandydaci zostali wymienieni w kolejności zgłoszeń

 


 

 

LISTA KANDYDATÓW STARTUJĄCYCH W WYBORACH DO ZARZĄDÓW SAMORZĄDÓW WYDZIAŁOWYCH

  1. WYDZIAŁ LEKARSKI
    1. Jędrzej Jan Bieszke
    2. Jan Majczyk
    3. Konrad Zygarski
    4. Paulina Kisielewska
    5. Kamil Kondracki
    6. Marcin Łapiński
    7. Bartosz Krawiec
    8. Piotr Nawrot
    9. Adam Bujanowicz
    10. Agata Andrzejczyk
    11. Kamil Olszewski
    12. Grzegorz Łopiński
    13. Karolina Marrodan- Więch
    14. Joanna Górak
    15. Konstancja Byszko
    16. Iga Markowska
    17. Jan Borkowski

 

  1. WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU
    1. Michał Kobus
    2. Aleksandra Chwedoruk
    3. Olga Tymińska
    4. Anna Tłomacka
    5. Klaudia Żmijewska
    6. Michał Czaplicki
    7. Szymon Kiełbasiński
    8. Aleksander Kapliński

 

  1. WYDZIAŁ LEKARSKO – STOMATOLOGICZNY
    1. Dominika Domanowska
    2. Stanisław Pawlak
    3. Bartłomiej Woryński
    4. Katarzyna Turniak
    5. Jakub Białkowski
    6. Wojciech Poniewierski

 

  1. WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY
    1. Hanna Dąbrowska (Lista Wyborcza- PHARMersi)
    2. Maciej Matuszewski (Lista Wyborcza- PHARMersi)
    3. Barbara Daszczuk (Lista wyborcza- PHARMersi)
    4. Zuzanna Basińska (Lista wyborcza- PHARMersi)
    5. Marcin Śmiarowski
    6. Katarzyna Pietrucha
    7. Marcin Jaworski

 

  1. WYDZIAŁ MEDYCZNY
    1. Daria Czeczuk
    2. Anna Skóra
    3. Natalia Łuczak
    4. Aleksandra Kalbarczyk

 

LISTA KANDYDATÓW STARTUJĄCYCH W WYBORACH DO UCZELNIANEGO PARLAMENTU STUDENTÓW

NA WYDZIALE LEKARSKIM

  1. Kierunek Lekarski
    1. Jędrzej Jan Bieszke
    2. Konrad Zygarski
    3. Janusz Świeczkowski- Feiz
    4. Kamil Kondracki
    5. Piotr Nawrot
    6. Adam Bujanowicz
    7. Monika Kondracka
    8. Martyna Cholewik
    9. Julita Kinga Zembala
    10. Bartosz Rutka
    11. Agata Andrzejczyk
    12. Jędrzej Niessner
    13. Dominika Durda
    14. Jakub Olszewski
    15. Grzegorz Łopiński
    16. Sebastian Szewczyk
    17. Joanna Górek
    18. Konstancja Byszko
    19. Jan Borkowski

 

  1. English Division
    1. Carolyn Szwed
    2. Elwira Bukowiecka

 

NA WYDZIALE NAUK O ZDROWIU

  1. Kierunek Pielęgniarstwo
    1. Anna Tłomacka
    2. Michał Czaplicki
    3. Karolina Klajn
    4. Klaudia Żmijewska

 

  1. Kierunek Położnictwo
    1. Szymon Kiełbasiński
    2. Emilia Goździewska

 

  1. Kierunek Dietetyka
    1. Olga Tymińska
    2. Agata Trzpil

 

  1. Kierunek Zdrowie Publiczne
    1. Kinga Zaremba
    2. Aleksander Kapliński

 

  1. Kierunek Ratownictwo Medyczne
    1. Michał Kobus
    2. Aleksandra Chwedoruk

 

NA WYDZIALE LEKARSKO – STOMATOLOGICZNYM

  1. Kierunek Lekarsko – Dentystyczny
    1. Bartosz Woryński
    2. Wojciech Poniewierski

 

  1. Kierunek Higiena Stomatologiczna
    1. Aleksandra Witkowska

 

  1. Kierunek Techniki Dentystyczne
    1. Urszula Szumlas 
  1. English Dentistry Division
    1. /Brak Zgłoszeń/

 

NA WYDZIALE FARMACEUTYCZNYM

 

  1. Kierunek Farmacja
    1. Hanna Dąbrowska (Lista Wyborcza- PHARMersi)
    2. Maciej Matuszewski (Lista Wyborcza- PHARMersi)
    3. Barbara Daszczuk (Lista Wyborcza- PHARMersi)
    4. Zuzanna Basińska (Lista Wyborcza- PHARMersi)

 

  1. Kierunek Analityka Medyczna
    1. Marcin Śmiarowski
    2. Wiktoria Klus

 

  1. DUO OTM – Ocena Technologii Medycznych
    1. Kinga Dziok

 

 

NA WYDZIALE MEDYCZNYM

  1. Kierunek Fizjoterapia
    1. Daria Czeczuk
    2. Anna Lewandowska
    3. Anna Skóra

 

  1. Kierunek Audiofonologia z Protetyką Słuchu
    1. Natalia Łuczak

 

  1. Kierunek Elektroradiologia
    1. Aleksandra Kalbarczyk

 

  1. Kierunek Logopedia
    1. /Brak Zgłoszeń/

 

 


Przewodnicząca

Studenckiej Komisji Wyborczej

Wiktoria Różanowska

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *