Menu Zamknij

Ogłoszenie listy kandydatów startujących w wyborach do ZSW i UPS WUM

STUDENCKA KOMISJA WYBORCZA OGŁASZA LISTY KANDYDATÓW STARTUJĄCYCH W WYBORACH DO ZARZĄDÓW SAMORZĄDÓW WYDZIAŁOWYCH ORAZ DO UCZELNIANEGO PARLAMENTU STUDENTÓW WUM*

*Kandydaci zostali wymienieni w losowej kolejności

WYBORY DO ZARZĄDÓW SAMORZĄDÓW WYDZIAŁOWYCH:

WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU

  1.      Agata Piotrkowska
  2.      Gabriel Pesta
  3.      Michalina Zając
  4.      Aleksander Kapliński
  5.      Agata Trzpil
  6.      Sandra Banasiak
  7.      Olga Tymińska
  8.      Mateusz Borecki
  9. Julia Krzemińska

WYDZIAŁ MEDYCZNY

  1. Oliwia Piesiewicz
  2. brak zgłoszenia
  3. brak zgłoszenia
  4. brak zgłoszenia
  5. brak zgłoszenia

WYDZIAŁ LEKARSKO – STOMATOLOGICZNY

  1. Monika Szerszeń
  2. Anna Wojciechowska
  3. Tomasz Michalczyk
  4. Dominika Domanowska
  5. Katarzyna Śledź

WYDZIAŁ LEKARSKI

  1.      Pindlowski Patryk
  2.      Michał Dowiatt
  3.      Emilia Figura
  4.      Jan Pawłasek
  5.      Anna Kupczak
  6.      Jan Majczyk – lista wyborcza „Razem więcej!”
  7.      Julia Witkowska
  8.      Agata Andrzejczyk
  9.      Karolina Marrodan-Wojtczak
  10. Natalia Kukuła

WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY

  1. Maciej Matuszewski
  2. Marcin Jaworski
  3. Aleksander Kuźmicz
  4. Aleksandra Kumorek
  5. brak zgłoszenia

ENGLISH DIVISION

  1.      Carolyn Szwed
  2.      Michail Koutentakis
  3.      Dan-ae Kim
  4.      Ishani Khanna
  5.      Mike Lee
  6.      Olivia Gudziewski
  7.      Zoheir Boutaleb
  8.      Huda Shah
  9.      Rakesh Roshan
  10. Catherine Gartside
  11. Rebecca Fonseca De Azevedo

WYBORY DO UCZELNIANEGO PARLAMENTU STUDENTÓW

NA WYDZIALE LEKARSKIM

Kierunek Lekarski

  1.      Pindlowski Patryk
  2.      Michał Dowiatt
  3.      Jan Pawłasek
  4.      Mateusz Sucharski – lista wyborcza „Razem więcej!”
  5.      Anna Kupczak
  6.      Aleksandra Maciejczyk
  7.      Bartosz Rutka – lista wyborcza „Razem więcej!”
  8.      Jan Majczyk – lista wyborcza „Razem więcej!”
  9.      Julia Witkowska
  10. Agata Andrzejczyk
  11. Karolina Marrodan-Wojtczak
  12. Natalia Kukuła
  13. Martyna Cholewik
  14. Milena Polak

English Division

  1. Carolyn Szwed
  2. Olivia Gudziewski
  3. Catherine Gartside

NA WYDZIALE NAUK O ZDROWIU

Kierunek Położnictwo

  1. Julia Krzemińska
  2. brak zgłoszenia
  3. brak zgłoszenia

Kierunek Pielęgniarstwo

  1. Gabriel Pesta
  2. Aleksander Kapliński
  3. Maria Verheyen
  4. brak zgłoszenia
  5. brak zgłoszenia

Kierunek Ratownictwo

  1. Mateusz Borecki

Kierunek Dietetyka

  1. Agata Trzpil
  2. Sandra Banasiak
  3. Olga Tymińska

Kierunek Zdrowie Publiczne

  1. Agata Piotrkowska
  2. Michalina Zając
  3. Maciej Stępień

NA WYDZIALE LEKARSKO – STOMATOLOGICZNYM

Kierunek Lekarsko – Dentystyczny

  1. Anna Wojciechowska
  2. Katarzyna Śledź
  3. Monika Szerszeń

Kierunek Higiena Stomatologiczna  -brak zgłoszenia

Kierunek Techniki Dentystyczne -brak zgłoszenia

English Dentistry Division -brak zgłoszenia

NA WYDZIALE MEDYCZNYM

Kierunek Fizjoterapia

  1. Daria Czeczuk
  2. brak zgłoszenia
  3. brak zgłoszenia

Kierunek Elektroradiologia -brak zgłoszenia

Kierunek Logopedia -brak zgłoszenia

Kierunek Audiofonologia z Protetyką Słuchu -brak zgłoszenia

NA WYDZIALE FARMACEUTYCZNYM

Kierunek Farmacja

  1. Maciej Matuszewski
  2. Aleksander Kuźmicz
  3. Karol Pniak
  4. Jarosław Radzikowski

Kierunek Analityka Medyczna

  1. Marcin Jaworski
  2. Zuzanna Bekta

Kierunek Toksykologia -brak zgłoszenia

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.