Instrukcja głosowania w wyborach uzupełniających do ZSW i UPS WUM

Droga Koleżanko, Drogi Kolego❗️❗️❗️

Już jutro wybory uzupełniające do Uczelnianego Parlamentu Studentów i Zarządów Samorządów Wydziałowych. Po raz pierwszy odbędą się one w formie elektronicznego głosowania!

Jak oddać ważny głos

Na Twoim osobistym mailu, który podawałaś/łeś jako mail kontaktowy Warszawskiemu Uniwersytetowi Medycznemu Studencka Komisja Wyborcza wysłała wiadomość z linkiem do
formularza elektronicznej karty wyborczej. Koniecznie sprawdź również folder SPAM!

Link do głosowania zostanie uaktywniony w dniu wyborów – 14.11.2019r. o godzinie 8:00 i pozostanie aktywny aż do 21:00.

Możesz oddać JEDEN głos na JEDNEGO kandydata w wyborach do ZSW Twojego Wydziału i Uczelnianego Parlamentu Studentów, jeśli na Twoim kierunku stwierdzono w nim wakat.

W sytuacji, gdy na dane stanowisko kandyduje tylko jedna osoba głosuje się poprzez wyrażenie opinii na temat tej kandydatury, mając do wyboru trzy opcje głosu:

👉TAK – jeśli popierasz kandydaturę tej osoby,

👉NIE – jeśli jesteś jej przeciwny,

👉lub WSTRZYMUJĘ SIĘ.

Po zaznaczeniu wybranej przez Ciebie opcji kliknij przycisk „ZAPISZ I WYŚLIJ ODPOWIEDZI”. W ten sposób oddasz ważny głos.

Przypomnij swoim znajomym, że jutro głosowanie!
Poniżej znajdziecie również formularz protestu wyborczego.

Ze studenckim pozdrowieniem

Kacper Gajos